תוכן מקודם

השטיפה האנרגטית בשיטת נאדר בוטו

"השטיפה האנרגטית מקיימת תהליך של ריפוי בזמן מואץ, ונותנת לדברים להשתחרר, בלי שאתה עובד בלשחרר אותם" כך מספר דותן, בן 36 מתל אביב, על טיפול השטיפה האנרגטית, שפותח על ידי ד"ר נאדר בוטו, ומבוצע על ידי צוות מטפלים מוסמכים, דרך סדנאות ייחודית בשיטת "INHEAL".

דותן משתף מחוויית הריפוי העצמי שלו, ומספר שרק לאחר הטיפול והסדנאות, הוא מצא את הדרך לרפא את עצמו, "אתה לא יודע כמה שנים אתה צריך לחפש מה מרפא אותך. ואז אתה רגע נח, והדברים משתחררים מעצמם".

מה היא השטיפה האנרגטית?

מדובר בשיטת טיפול ייחודית, ששמה דגש על ריפוי המטופל, דרך התרכזות בגוף, בנפש ובנשמה שלו. השטיפה האנרגטית בשיטת ד"ר נאדר בוטו, מוכיחה שיש קשר הדוק, בין המצב הנפשי לבין המצב הפיזי והבריאותי של כל אדם. הרי זה הוא אינו סוד, שאדם שאינו בריא בנפשו נהפך חולה פיזי, מהסיבה שהנפש משפיעה באופן ישיר על המצב הבריאותי של הגוף. כך גם המדע כבר מצא מגוון מחלות פיזיות שונות, שנגרמו מתוצאה של חרדה או סטרס.

בתהליך השטיפה עצמו, בדיוק ברגע בו המטופל נמצא בתדר גבוה ומחובר לנפש שלו, המטפלים מדריכים אותו לפגוש מחדש את הטראומות והחוויות השליליות שחווה בחייו, על מנת לשחרר אותן. המטופל מודרך בעזרת המטפלים, להחליף את הרגשות השליליים בחיוביים, ולאפשר לעצמו להירפא.

רוצה לשמוע עוד פרטים על התוכנית?

כתבה על השטיפה האנרגטית בכאן 11

מטרת השטיפה האנרגטית

המטרה המרכזית של השטיפה האנרגטית, היא לשחרר את החסימות הנפשיות של המטופל, לחזק את המערכת החיסונית שלו, ולאזן את מצב רוחו. כל אלה פועלים במטרה לאפשר לגוף לרפא את עצמו. חשוב לדעת שהטיפול עצמו מתבצע בהכרה מלאה, בצורה כזאת שהמטופל זוכר את כל מהלך הטיפול בסיומו.

דותן, אחד מהמטופלים שעברו את השטיפה האנרגטית, מסכם את חוויית הטיפול שלו כך – "אתה מרגיש גאולה".

השטיפה האנרגטית בשיטת "INHEAL"

במדיקל קר, זיהו את הפוטנציאל של השטיפה האנרגטית ויצרו את שיטת InHeal, בשיטה זו הם משלבים את השטיפה האנרגטית עם שיטת "המסע" של בנדון בייס. באמצעות השילוב הייחודי הזה, המטפלים במרכז מצליחים לפענח את שורש הקושי אצל כל מטופל, הקושי שמנהל אותו, ומטפלים בו בצורה הנכונה, עד לריפוי מלא.

"נפש בריאה בגוף בריא" זו לא רק סיסמא , זה צו השעה וזו הזכות הגדולה שלנו לסייע למחלימים לגלות את הכוח שטמון בהם להחלמה המלאה", אומר שאולי יניב פז – מנכ"ל ומייסד מדיקל קר והוגה השיטה הייחודית לפיה נבנתה הסדנה.

"אני מזמין כל אדם לבוא ולחוות את ההרגשה הנפלאה הזו, זו המתנה הטובה ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם."

התקשרו: 077-2316871 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

 

 

 

נשמח לשוחח איתכם השאירו פרטים ונחזור אליכם